Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / Zabezpečení / GPS monitoring
Podrobné údaje o zboží

GL200 (pro osoby)

Kód: 2012-05
GL200 (pro osoby)
GL200 je výkonný GPS tracker malých rozměrů a hmotnosti, určený pro sledování osob, zvířat, vozidel a majetku v reálném čase. GPS pozice je pravidělně zasílána na server, nebo jiné zařízení.

Žádné hodnocení.
Dodavatel Eurosat
Připraveno k odeslání
2.350,00 Kč plus doprava
GL200 (pro osoby)
GL200 je výkonný GPS tracker malých rozměrů a hmotnosti, určený pro sledování osob, vozidel, domácích zvířat a majetku v reálném čase. Vysoce citlivý přijímač, rychlý TTFF (čas do zjištění první pozice) a Quad-band GSM frekvence 850/900/1800/1900 umožňují sledovat a pravidelně hlásit polohu na server, nebo jiné zařízení. Po stisknutí zabudovaného SOS tlačítka se ihned odesílá SMS s odkazem na GPS pozici (GoogleMaps) na přednastavené telefonní číslo. Při prozvonění SIM karty uvnitř trackeru GL200 ihned pokladá přichozí hovor a zasílá SMS s GPS pozicí na číslo, ze kterého byla jednotka prozovněna či aktualizuje polohu na serveru. Komunikace je zprostředkována přes GPRS / GSM, nebo pomocí SMS. Tracker je také vzdáleně konfigurovatelný pomocí naší AutoGPS aplikace (GPRS přenos), nebo pomocí SMS příkazů.

Tento tracker lze využít spolu s EMM sondou, vyvinutou naší firmou za účelem měření okolní teploty, vlhkosti, tlaku vzduchu, intenzity světla, nárazů a 3D orientace.

V případě ztráty GSM signálu, kdy jednotka není schopna odesílat data na server (např. překročení hranic bez roamingové SIM karty), dokáže pojmout 3000 záznamů (cca 500km) do vnitřní paměti (90 záznamů v případě modelu SST). V případě, že dojde k přeplnění paměti, jsou starší data nahrazována novějšími, dokud jednotka není schopna data na server přenést.

Vlastnosti:
Snadné zjištění pozice
Možnost externí baterie: 3,5 – 4,5 V DC
Vestavěný GPS chipset MTK s vysokou citlivostí
Rychlý TTFF s vysokou přesností.
Nízká spotřeba, dlouhá životnost baterie
Quad band GSM/GPRS frekvence

Další možnosti využití:
sledovaní obchodních zástupců v terénu
účtování služebních jízd u aut v osobním vlastnictví zaměstnanců
sledování revizorů u dopravního podniku
sledování servisních techniků
nasazení GPS jednotky s napajením na 5V /motorky, sekacky atd.
měření okolních hodnot pomocí EMM sondy (teplota, tlak, světlo, vlhkost, G-force).
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží GL200 (pro osoby) GL200 (pro osoby)
Kód: 2012-05  
GL200 je výkonný GPS tracker malých rozměrů a hmotnosti, určený pro sledování osob, zvířat, vozidel a majetku v reálném čase. GPS pozice je pravidělně zasílána na server, nebo jiné zařízení.
2.350,00 Kč*